Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız, eşyaların paketlenmesinden, yeni adreste eşyaların düzenlenmesine kadar bütün işlemlerde, özel eleman tercihi ile hareket etmektedir. Taşınacak eşyalar için gerekli araç, asansörün kurulacağı yer, sigorta işlemleri, sözleşme, ödeme işlemleri, eşyaların paketlenmesi için gerekli olan paketler, gerekli olan personel ve taşıma işleminde karşınıza çıkacak sorunların tespiti gibi işlemler, eksper hizmeti ile tespit edilmektedir. Paketleme işlemlerinde, öncelikle kırılacak eşyaların paketlenmesi işlemi gerçekleşmektedir. Kırılacak eşyaların özenle paketlenmesinden sonra, mobilya ve buzdolabı gibi eşyaların balonlu naylonlarla sarılmasıyla, çizilmesi engellenmektedir.

ümraniye evden eve nakliyat

Ümraniye Nakliyat Eşya Taşıma İşlemleri

Önü boş olan balkon veya pencere önüne, asansör ve kapalı kasa araç yanaştırılır. Kapalı kasa araca eşya yüklemek için asansörü en uygun şekilde yanaştırabiliriz. Asansörlerin rayları vardır ve pencereye uzanacak şekilde yanaştırılır. Daha sonra, bu ray üzerinde hareket eden bölmeye eşyalar yüklenir ve bu bölme, ray üzerinden aşağı iner. Asansöre uygun bir şekilde yanaştırılan kapalı kasa araçlara, eşyalar yüklenmeye başlanır. Bu yükleme işleminde, öncelikle mobilya, buzdolabı ve benzeri dayanıklı eşyalar yüklenir. Daha sonra, Ümraniye nakliyat kategorisinde, kırılabilecek eşyaların kutuları yüklenmeye başlanır. Bu yükleme işleminde, elemanlarımız, en iyi yöntemleri kullanırlar. Yükleme işlemlerinde, kapalı kasa araçta boşluk bırakılmaz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Taşıma

Yeni adrese kapalı kasa araçlarla geldikten sonra, eşyalar, yine asansörle indirilir. Asansörle indirme işleminde, kırılabilecek eşyalar, özenle indirilmektedir. Eşyaların indirilmesinden sonra, konusunda uzman olan elemanlarımız, eşyaları düzenlemektedir. İsteğe bağlı olan eşyaların düzenlenmesi işlemiyle, eşya taşıma işlemleri son bulmaktadır. Eşya taşıma, paketleme, asansörle eşyaları yükleme ve eşyaları yerleştirme konusunda uzman olan elemanlarımız, güvenli ve garantili Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Evden eve nakliyat hizmetinde güncel yöntemleri tercih eden firmamız, bu konuda uzman olan kişilerden oluşturduğu ekiplerle, kısa zamanda evinizi taşımaktadır. Yaz kış demeden dört mevsim hizmet veren ekiplerimiz, gerek paketleme olsun ve gerekse bu paketlerin istiflenmesi olsun, taşıma işlemlerinde en sağlıklı yöntemleri tercih etmektedir. Son model araçlarımızın düzenli bakımları yapılmaktadır. Araçların yolda kalması durumunda, takviye araçlarımızla, eşyalarınızı adresinize ulaştırmaktayız.