Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetini kurulduğu günden bugüne kendi çerçevesinde ilke ve prensipleri doğrultusunda gerçekleştiren firmamız, Türkiye 'nin 81 iline taşımacılık hizmeti vermekte, istanbul merkezli olarak faaliyetlerini geniş şube ağı ile devam ettirmektedir.

Şehirler arası nakliyat taleplerinin hızlı ve sağlıklı gerçekleşmesi, bazı şeylerin önceden hesaplanıp, ona göre bir taşıma planının yapılması ile olur, Eşyanın ebatı, türü, bulunduğu il ve ilçe gideceği il ve ilçe o aradaki mesafenin ve hava durumun hesaplanması, bunlar çok titzlikle düşünlüp uygulanması zaruri gereksinimlerdir.

sehirler-arasi-nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Eşyaların Hasar olmadan taşınması için ambalajlamanın ve araç içine yerleştirmenin uzman personel tarafından iyi yapılması gerekli şartı gerekmektedir. Bilnçsiz kişiler tarafından yapılan ambalajlama, taşıma ve yükleme, araç içine gelişigüzel dizme oluşabilecek ani olumsuzluklara karşı kaybı büyük hataların meydana gelmesine vesile olur. Araçlarımız tüm şehiriçi şehirler arası nakliyat hizmetlerinin en uygun şekilde yapılabilmesi için özel dizayn edilmiş olup, Sürekli bakımları yapılmakta, avcrakları eksiksiz olarak kontrol edilmektedir. Şöförlerimiz uzun yok kısa yol tecrübesine sahip yıllardır sektörde hizmet vermiş deneyime sahip şöförlerdir.

Şehirler Arası Nakliyat

Bağlı bulunduğu nakliye hizmet sektörüne yönetiminden personeline kendisini adamış olan firmamız, müşterinin haklarını kendi hakları gibi savunmuş sunduğu hizmetteki başarısı ile istanbul ve kalitesi ile marka olmuştur.