Hakkımızda

evden eve nakliyat

Gedik Nakliyat

Gedik nakliyat olarak 1996 yılında hizmete merhaba diyen firmamız belli başlı ilkeleri dahilinde hareket etmeyi gaye edinerek müşterisine her daim ekonomik olduğu kadar profesyonel çözümlerde sundu. Firma bünyesinde oluşturduğu uzman ekibi ile evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, şehirler arası taşıma hizmeti gerçeklştiren firmamız firma bünyesine kattığı kendi asansörlü taşıma sistemleri ile bugün İtanbul genelinde bu sektörde kalıcı olduğunu kanıtladı.

Gedik Evden Eve Nakliyat

Gedik Evden eve nakliyat firmamız sizlerin ihtiyacı olduğu her zaman anında yardımınıza gelir. Yapmanız gereken nakliye firmamıza iletişim numaralarını arayarak yada bizat ofisimize gelerek bizimle iletişim kurmanızdır. Böylece en kaliteli ve uzman hizmetleri ayağınıza kadar gelecektir. Evinize gelen işinin ehli tecrübeli ustalarımız eşyalar hakkında keşif yapar ve eşyaların özelliklerine göre paketleme işleri yaparlar.

Özenle paketlenen ve gruplara ayrılan eşyalarınız itina ile araca taşınır. Ağır olan eşyalarınız için teknolojik aracımız ile daha kolay taşıma işlemleri yapılmaktadır. Taşıma güvenli olsun diye araç içinde eşya hassasiyeti gözetilerek yerleşim yapılmakta yolun ve iklimin durumuna göre tüm önlemler alınmaktadır.

Gedik Nakliyat Asansörlü Evden Eve Taşıma

Evinizi taşımak çok zor olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak uzman bir yardım aldığınız zaman kesinlikle korkmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca evden eve nakliyat firmamız fiyatlar konusunda en uygun olacak ve sizlere hiçbir şekilde etki etmeyecek olanları seçilmektedir. Firmamızın en büyük hedefi sizlerin almış olduğu hizmetlerden dolayı memnun kalmasıdır.