Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama firmamız hangi nedenle olursa olsun eşyalarınızı depolamak isteği ile bize başvurabilirsiniz. Depolamak istediğiniz eşyaların toplanması, taşınması, nakliyesi ve depolanması işlemlerini sizin yerinize gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız depolarımızda oldukça güvenle depolarımızda saklanabilecektir.

eşya depolama

İstanbul Depolama Hizmetlerinden Kimler Yararlanabilir?

Havalandırma sistemi sayesinde küf, rutubet ve beklemeden kaynaklanacak olan kokulardan da uzak kalan eşyalarınızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Depo süresi dolup eşyalarınızı teslim aldığınızda adeta ilk günkü gibi, bize bıraktığınız gibi geri teslim alabilmenin rahatlığını ve huzurunu yaşayabileceksiniz.

Genel olarak bunun belirleyici bir kıstası yoktur. Herkes farklı nedenlerden dolayı eşyalarını depolamaktadır. Bu nedenlerden biri de evlenen çiftlerin 2 evi tek eve indirgemesinden kaynaklı fazla eşyaları örnek verilebilir. Bu nedenle eşyaların bir kısmını depoya koyarak daha sonra kullanmak üzere alabilmektedirler.

Eşya Depolama Süreleri Ne Kadardır?

Veya askerlik, tayin, atama gibi sebeplerle bulundukları yerdeki evleri kapatmak zorunda olan fakat geri dönecek olan kişiler de eşya depolama hizmetlerinden yararlanmak isteyebilmektedirler. Bunun yanı sıra evde fazla gelen fakat atmaya kıyamadıkları eşyaları da tarafımıza teslim edebilir, evlerinizde yer açabilirsiniz.

Depolama ile ilgili süreleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Sizin istediğiniz süre zarfına göre belirlenecek olan depolama süreleri, kısaltılabilir ve uzatılabilir. Bu sizin kendi kararınıza bağlıdır. Bu nedenle net süreler depolama koşullarında bulunmamaktadır. 7/24 saat girebilir ve deponuzdan istediğiniz eşyalarınızı alabilir, bakabilir veya yenisini ekleyebilirsiniz. Ayrıca depoların internet üzerinden izlenmesini de sağlayabilirsiniz.