Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşyalarını belli bir süre saklanması için eşya depolama hizmeti sayesinde atmaya gerek kalmadan veya yeni bir yer kiralama gerek kalmadan muhafaza eden firmalardan yardım alınabilir. Eşyalarını depolarda muhafaza edilmesi için vermek isteyen kişiler eşyaları için firmayla iletişime geçtiklerinde muhafaza edilecek eşyalar için fiyatlandırma yapılır. Eşyanın çokluğuna ve kaplayacağı alana göre fiyat firma tarafından verilir ve yine firma nakliyesi için devreye girer. Saklanacak eşyaların alımından yeni yere intikaline kadar olan süreçte sigorta hizmeti de sağlanır ve eşyalar güvenle taşınması sağlanır.

eşya depolama

Eşya Depolama

Eşyalarını belli bir süre boyunca muhafaza edilmesine ihtiyacı olan kişiler yeni kiralık yer bulana kadar depolama işlerinden yararlanabilir. Eşyalar evden alınırken ambalajlanması, paketlenmesi ve ahşap kasaların içine yerleştirilmesi firma tarafından yapılır ve eşya depolama alanına getirilir. Eşyalarını atmaya kıyamayan ve ona bir süre sonra ihtiyaç duyacak kişiler depolama hizmeti alabilir. Uygun fiyatlarla eşyalar muhafaza edilir ve müşterinin işi kolaylaştırılmış olur.

Eşya Depolama

Müşterinin eşyaları için yer açan firmalar taşıdığı sorumluluğun farkında olarak eşyaya zarar vermeden taşınmasını sağlamakla yükümlüdür. Kiralık depolarda muhafazası yapılan eşyalar müşterinin talebi halinde süre bitiminde yeni yere intikali ve nakliyesi de yine eşya depolama hizmeti kapsamındadır. Eşyalar yeni yerine gelinceye kadar olan süreçteki tüm sorumluluk işi teslim alan firmaya aittir.