Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat olarak kuruluş ilkesi ve hizmetteki amacı, müşteri memnuniyetini sağlamak onların taşınmasını güvenli bir firmadan hizmet alarak eşyalarını sağlıklı ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaştırmak olduğu artan müşteri sayısı ile iyice anlaşılmaktadır.

Ataşehir de hızlı bir kentleşmenin yaşanması ard arda yapılan inşaat projeleri ve bu yapılan modern lüks yaşam alanlarında yaşamak isteyen insanların eşyalarını taşınması gerekliliğinide beraberidne doğurmuş, bu hizmeti karşılama adına birçok nakliye firmasının bu bölgede hizmet verme rekabetine girmesine sebebiyet vermiş buda müşteiye olumlu yönlerin olduğunun kat kat fazlası zararı olmuştur. Bu hizmet alanında hizmet veren yada verdiğini idda eden yüzlece nakliye firması olmasına karşın sektördeki tecrübeler,i ve hizmet süreleri 3 yılı geçmemektedir.Oysa firmamız Ataşehir Evden Eve Nakliyat bu bögelede merkezi olan ve hizmeti 32 senedir müşterisine kendi bünyesinde sözleşmeli ve her türlü personelin güvenceleri temminat altına alınmış elemanları ile kullandığı dünya standartlarının üstünde ekipmanları ile güleryüzlü üst düzey yöneticisi ve personeli ile sizlerin hep yanında olan nakliye firmasıır..

ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat olarak bu bölgede firmalar arasında müşteri kapma adına fiyat konusunda yoğunı bir rekabet yaşanmakta, buda hizmetteki kaliteden kısılarak yada hizmet sanasında müşteriye sudan bahaneler sunıulara ek ücretler istenerek zarar etmemeyi amaçlamaktadır.

Kaliteli bir nakliye hizmeti ile ucuz bir nakliye arasında dağlar kadarfark vardır, ama fiyatfarkı derseniz en fazla kalitesine göre 300. 500 , 750 tutarında fark ederek bir nakliyeyiçok ucuza almaya çalılşmanız hizmet esnasında yada hizmet sonrası yaşanan hasatr ve arızalardan sonra nerde ise kaliteli bir hizmetrin maali,yetini tutmaktadır, bazende bu fiyatın bile kat kat üstünde olmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firmamızda sistem dışardan bakıldığında her ne kadar diğer firmalara benzer gibi gözüksede aslında epeyce bir fark vardır. Diğer firmalar gibi telesonda arayana eşyayı görmeden bir fiyat vermek sonra yukarda denildiği gibi sudan sebepler öne sürerek ek para istemek asla ticari ahlakla bir alaksı yoktur. Bu yüzden müşteriye en sağlıklı hizmeti tek bir fiyat altında sunmak ve bu fiyatı beklirlemek için üst yönetici elemanlarımız tarafından ücretiz ekspertiz hizmeti verilir. Bu satyede eşyanın türü, boyutu, taşınası aşması yerinde incelenerek kullanılavak eleman sayısı ekipman sayısı ve aracagöre fiyat verilir, bus ayede hiznette daha sorunsuz bir şekild esunulması sağlanmış olur.