Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma firması olarak bazı müşteriler bu taşıma nakliye içerisinde hangi eşyaların taşınıp taşınmayacağı konusunda merak içerisinde olmaktadır. Firmamız bünyesinde sunulan bu hizmette her türlü eşya rahatlıkla taşınabilmektedir. Bunun içerisinde mobilya, dolap, cam eşyalar ve ev içerisinde yer alan diğer parça eşyalar sayılmaktadır. Taşımadan önce her eşya işinde tecrübeli personellerimiz tarafından dikkatlice paketlenmekte ve taşımaya hazır hale getirilmektedir. Böylece taşıma işlemi daha güvenilir şekilde gerçekleşmektedir.

asansörlü taşıma

Asansörlü Taşıma

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan asansörlü taşıma hizmeti kısa süre içerisinde hizmet kapsamımıza dâhil edilmiştir. Pek çok müşterimiz tarafından talep gören bu hizmet eşyaların daha pratik ve sorunsuz şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Özellikle merdiven boşluğu dar olan ve eşya taşımaya müsait olmayan binalarda asansörlü taşıma son derece kolaylık sağlamaktadır. Binanın dış kısmından ilgili dairenin penceresine ya da balkonuna kurulan sistem ile eşyalar personel tarafından dairenin içerisine alınmaktadır. Böylelikle asansörlü taşıma farkıyla eşyalar çok kısa süre içerisinde dairenin içerisine yerleştirilmektedir.

Asansörlü Taşıma

Günümüzde asansörlü taşımaya ilgi oldukça fazladır. Çünkü bu taşıma yöntemi ile insanlar eşyalarını daha rahat taşıyabilmektedirler. Genelde binaların yüksek katlarında oturan kişiler asansörlü taşıma yöntemini tercih etmektedirler. Bunun dışında binalarında asansör olmayan ya da binalarında asansör olup apartman yönetiminin asansörü kullanmaya izin vermediği durumlarda da asansörlü taşıma kullanılabilmektedir. Asansörlü taşımanın pek çok avantajı bulunur.